For Reservation Call : 1.888.222.5847

Home » Genel » G Noktası Masajı

G Noktası Masajı

g noktası masajı nasıl yapılır

Bu yazımda sizlere G Noktası nedir, nerededir, nasıl uyarılır; G Noktası Masajı nedir, nasıl yapılır ve ne işe yarar gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağım. G Noktası Masajı hakkında fazla doğru kaynak bulunmadığı için, verdiğim bu gerçek bilgiler umarım faydalı olacaktır size.

G Noktası Nedir ?

G noktası ilk olarak 1940’lı yıllarda Alman Jinekolog Ernst Grafenberg tarafından keşfedilmiş, vajina ön duvarının alt üretral yüzeyinde bulunan duyarlı bir bölgedir. Adını da bu noktayı keşfeden Grafenberg’in baş harfinden almıştır. Kadın genital bölgesinde bulunan 2 hassas odak noktasından birisidir G noktası. Diğer odak noktası ise Klitoris. Aynı şekilde erkeklerde de 2 adet odak noktası bulunmaktadır, penis ve prostat. G noktası kadının en çabuk ve kolay uyarılan bölgesi olarak kabul edilmekte ve vajinal orgazm için uyarılması gerektiği inancı hakimdir.

G Noktası Nerededir ?

G Noktası tam olarak vajina ön duvarının içinden hissedilen pubik kemiğinin arkasında bulunmaktadır. Genellikle pubik kemiğinin arkasıyla serviksin önü arasında, sidik yolunun önünde yer alır. Vajina içerisinde saatin tam 12’yi gösterdiği bölgededir. Genellikle saat 11 ile 1 arasındaki bölgede bulunmaktadır. Bu noktanın tam konumu ve ebatı kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Klitorisin aksine G Noktası vajinanın derinliklerinde yatar, uyarılması için baskı uygulamak gerekmektedir. Sevişme esnasında G noktası büyür, orgazm olduğunda da maksimum büyüklüğe ulaşır. G noktasını bir bezelye büyüklüğünde hissedebilirsiniz parmak ucuyla, büyüdüğünde ise bozuk para kadar olabilmektedir. Yapılan araştırmalarda bazı kadınların G noktalarının daha büyük olduğu gözlemlenmiş.

g spot masajı

G Noktası Nasıl Uyarılır ?

Kendi kendinize G noktanızı bulup uyarmak oldukça zordur. Eşinizden, partnerizden yardım alabilirsiniz. Partneriniz yatağa sırt üstü yattığında orta parmak ile işaret parmağınızı birleştirip yukarıdaki fotoğrafta gösterilen şekilde vajinaya doğru ittirin. Birisini çağırırken yaptığımız “Gel buraya” işareti gibi parmağımızı çengel yapalım. Parmak uçlarınıza hafif bir şişkinliğin değdiğini hissedeceksiniz. İşte tam o tepedeki bölge G Noktası. O bölgeye masaj yapar gibi dairesel hareketler uyguladığınızda büyüyüp daha da belirginleştiğini göreceksiniz. Bir eliniz G Noktasındayken, diğer elinizi de partnerinizin vücudunda gezdirip okşayabilirsiniz. G Noktası orgazmının, vajinal orgazmdan daha çok zevk verdiğini fark edecek hatta aynı anda seri orgazmlar da yaşayabileceksiniz.
Eğer partneriniz yok ve yalnız deneyecekseniz; oturarak ya da çiş yapar pozisyonda kendi kendinize uygulayabilirsiniz.

G Noktası Masajı Nedir, Nasıl Yapılır ?

G Spot Masajı aslında tek başına uygulanabilen özel bir masaj türü değil. G Noktası Masajı Tantra Masajı’nın bir parçası olup Sensitive, Body to Body ve Yoni Masajlarıyla birlikte Tantra Masajı‘nı oluşturmaktadır. 2-3 saat süren Tantra Masajı seansımda 10-15 dakikayı G Noktası Masajı’na ayırıyorum. Hindistan’ın Rishikesh bölgesinde Brezilya’lı eğitmenden aldığım eğitimler ile, Türkiye’de Profesyonel Tantra Masajı hizmeti veriyorum.

Coşkun KAYA – Tantrik Masaj Terapisti

Coşkun Kaya Masaj

İstanbul’da yaşıyorum. Profesyonel Tantrik Masaj Terapisti olarak hizmet veriyor, kendi evinizde veya otelde Tantra Masajı uyguluyorum. Yeri müsait olmayanları kendi evimde ağırlıyorum.

Klasik, Thai, Refleksoloji gibi masajları yaparken, Rishikesh / HİNDİSTAN ‘da, Brezilya merkezli Centro Metamorfose akademiden Tantric Masaj eğitimi aldım. Yine; Goa / HİNDİSTAN ‘da,  seksüel enerjiyi artırmaya yarayan Kundalini Masajı eğitimi alarak tekrar Türkiye’ye döndüm.

Kısaca Tantra Masajı; Kişide var olan cinsel enerjiyi yükseltmeye yarayan, SensitiveBody to BodyYoniKundalini ve G-Spot masajlarının karışımından oluşan 2-3 saatlik eşsiz bir ritüel. Tantrik Masaj ile içimizde saklı kalmış bu seksüel enerjinin açığa çıkarılarak, cinsel hayatın daha keyifli olması ve seksten alınan hazzın artırılması hedeflenmektedir.

*Masajın sonunda fevkalade rahatlama yaşayıp, mutlu olarak ayrılacaksınız.

Sıkça Sorduğunuz Sorular ve Cevaplarım için Hakkımda sayfasını ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan Kundalini Masaj başlıklı makalemizde kundalini masajı nasıl yapılır, kundalini masajı nedir ve kundalini masajı yapan yerler hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

5 Responses so far.

 1. Ayça dedi ki:

  Selamlar g noktası neresidir acaba tam olarak ? Ben kendi kendime bulamıyorum. Bunun için g noktası uyarıcı ilaç varmıdır bildiğiniz

  • Rabia dedi ki:

   G noktası çok ilginç bişeymiş gerçekten. Coşkun bey masaj esnasında göstermesine rağmen kendi kendime g noktası nasıl bulunur beceremedim bir türlü, zor oluyor. Normalde ben klitoristen orgazm olurum ama g noktasından aldığım zevk daha güzeldi bence.

 2. Shane dedi ki:

  I would like to book a couple’s appointment for my wife and I. We are visiting in January from Texas. We can host at our hotel but would like female and male masseurs for the session. Can you pls reply with rate and availability? My wife wants to try g-point massage and others.

  Thank you!

  Shane

 3. Buket dedi ki:

  Merhaba. Size nasıl ulaşabiliriz, g noktası masajı yaptırmak istiyorum. Bu masaj sadece g bölgesi için mi geçerli yoksa diğer masajlarla birlikte mi yapıyorsunuz ?

  • Coşkun dedi ki:

   Merhaba, G Noktası Masajı tek başına yapılabilen bir masaj değil. Yoni, Kundalini, Sensitive, Body to Body ve G Noktası masajları Tantra Masajının içerisinde yer alır. Tantra Masajı yaptırırken bu belirttiğim masajların tamamını deneyimlemiş olacaksınız. İletişim bölümündeki telefon numaramdan irtibat kurabilirsiniz.

Scroll Up