For Reservation Call : 1.888.222.5847

Home » Genel » Yoni Masajı Nedir

Yoni Masajı Nedir

yoni masajı nasıl yapılır

Yoni; geçmiş yıllarda Hindistan – Nepal gibi ülkelerde konuşulan Sanskritçe dilinde, “Kadın Cinsel Organı, Rahim, Vajina” anlamına gelen bir kelimedir. Aynı dilde, erkek cinsel organı ise Lingam olarak adlandırılır. Yoni Masajı ise; Vajina çevresine, klitorise, iç ve dış dudaklara uygulanan seksüel bir masaj.

Yoni Masajı Nasıl Yapılır ?

Yoni Masajı her ne kadar Tantra Masajının bir parçası olsa da, bağımsız olarak da yapılabilir. Ben 2 saatlik bir Tantra Masajının 25-30 dakikasını yoni masajına ayırıyorum. Siz de süreyi biraz daha uzatarak eşinize, partnerinize yapmayı deneyebilirsiniz. Yoni Masajı tekniklerini bilmeniz gerekmiyor üstelik, önemli olan aşk ile yapmak, sevginizi katabilmek. Masaj yapmak için çeşitli koltuklar, sedyeler, yer minderleri vs. olsa da aslında en iyi verimi yatakta alırsınız. Yatak odanızın perdelerini iyice kapatıp ışıkları söndürün. Etrafa 4-5 tane mum yakıp bırakın, bir köşede de zevkinize göre hoş kokulu bir tütsü yansın. Arka planda da yine zevkinize göre ne yüksek ne de kısık sesle, tempolu müzikler (rahatlatıcı masaj müzikleri değil) çalsın.

Vajina Masajı nasıl yapılır

Partneriniz tamamen çıplak bir şekilde yatağa sırt üstü yatsın. Siz de bacaklarını her iki yana biraz açıp ortaya oturarak, kendi bacaklarınızı partnerinizin bacaklarının arasından uzatıp, rahatça masaj yapabilecek kadar yakınlaşın. Elinize biraz yağ döküp, avuçlarınızı birbirine hızlıca sürterek iyice ısıtın. Sonra o sıcak avuç ve parmaklarınızla, oldukça yavaş hareketlerle ve hiç bastırmadan partnerinizin bacaklarının iç kısmına, karın bölgesine ve vajina çevresine okşar gibi masaj yapın. Sonra vajinanın dudaklarını iki elinizin baş ve işaret parmakları arasına alın ve hiç sıkmadan yavaşça aşağı yukarı sıvazlayın. Hiç acele etmeyin ve derin nefes almaya özen gösterin. Partnerinizin vücudunu okşarken gözlerinizi kapatın, hayal gücünüzü kullanın ve dokunuşlarınızı hissedin. Verdiğiniz enerjiyi karşı tarafta hissedecek ve haz almaya başlayacak.

vajinaya masaj

Yoni Masajı Neden Yapılır, Amacı Nedir ?

Yoni masajının temel görevi kadındaki cinsel enerjiyi yükseltmek,
çiftler arasındaki bağı güçlendirmektir. Fakat, sadece genital bölgeye yapılan bu masaj, lenf dolaşımının iyileşmesinde, özellikle adet dönemindeki ağrı ve spazmların hafiflemesinde oldukça etkilidir.

Masajın daha keyifli geçmesini istiyorsanız, zihnen hazır olduğunuzda yaptırmalısınız. Kaygı, endişe ve stres olmadan, sonunu düşünmeden, beklenti içine girmeden, akışına bırakarak…

Yoni Masajıyla ilgili verdiğim bilgiler ve teknikler yüzeyseldir. Detaylı bilgi ve randevu için irtibat kurabilirsiniz.

Coşkun KAYA – Tantrik Masaj Terapisti

İstanbul’da yaşıyorum. Profesyonel Tantrik Masaj Terapisti olarak hizmet veriyor, kendi evinizde veya otelde Tantra Masajı uyguluyorum. Yeri müsait olmayanları kendi evimde ağırlıyorum.

Klasik, Thai, Refleksoloji gibi masajları yaparken, Rishikesh / HİNDİSTAN ‘da, Brezilya merkezli Centro Metamorfose akademiden Tantric Masaj eğitimi aldım. Yine; Goa / HİNDİSTAN ‘da,  seksüel enerjiyi artırmaya yarayan Kundalini Masajı eğitimi alarak tekrar Türkiye’ye döndüm.

Kısaca Tantra Masajı; Kişide var olan cinsel enerjiyi yükseltmeye yarayan, SensitiveBody to BodyYoniKundalini ve G-Spot masajlarının karışımından oluşan 2-3 saatlik eşsiz bir ritüel. Tantrik Masaj ile içimizde saklı kalmış bu seksüel enerjinin açığa çıkarılarak, cinsel hayatın daha keyifli olması ve seksten alınan hazzın artırılması hedeflenmektedir.

*Masajın sonunda fevkalade rahatlama yaşayıp, mutlu olarak ayrılacaksınız.

Sıkça Sorduğunuz Sorular ve Cevaplarım için Hakkımda sayfasını ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan Tantra Masajı Nedir, Faydaları Nelerdir ? başlıklı makalemizde tantra istanbul, Tantra Masajı Eğitimi ve tantra masajı faydaları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Scroll Up