For Reservation Call : 1.888.222.5847

Home » Genel » Tantra Masajı Nedir, Faydaları Nelerdir ?

Tantra Masajı Nedir, Faydaları Nelerdir ?

Spiritüel Tantrik Masaj

Tek cümleyle özetleyecek olursak; “Kişide var olan cinsel enerjinin açığa çıkarılmasıdır” tantra masajı. Hinduizm ve Budizm’de yüzlerce yıllık geçmişi olan tantranın, cinsel tedavi ve terapilerde kullanıldığı söylenilmektedir. Çok geniş bir kavram olan tantranın bir okyanus olduğunu düşünürsek, tantra masajı ise küçük bir havuzdur, içinde büyük mutluluklar yaşatan küçük bir havuz…

Tantrayı savunan insanlar, yaşam zevkinin asıl kaynağının cinsel enerji olduğuna inanırlar. Tantra masajı ile, zaten mevcut olan cinsel enerjinin çeşitli yöntemler ve nesneler yardımıyla tüm bedene yayılarak maksimum seviyeye çıkarılması hedeflenir. Tantra, ruhsal memnuniyeti artırıp kişinin kendini daha iyi hissetmesine ve özgüvenini artırmasına yardımcı olur. Tantra Masajını siz de kendi partnerinize yapabilirsiniz. Teknikleri bilmeseniz bile, aşk ve sevginizi katarak yapacağınız masaj sizi ve partnerinizi fazlasıyla memnun edecektir. Kişinin bedenine dokunurken, aynı zamandan ruhuna da dokunmuş olursunuz, çünkü ruh ve beden bir bütündür. Beden ve ruh ilişkisi yaşam enerjisini tetikler. İçinde bulunduğumuz stresli ve gergin hayat şartları yaşam enerjimizi de yok eder. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde bu durum daha da belirgin. Sevgi üzerine kurulmuş tantra, kaybolan yaşam enerjinizi de yeniden size kazandıracaktır.

Tantra masaj eğitimi

Üstteki fotoğrafı Hindistan’ın kuzeyinde bulunan Rishikesh kasabasında çekmiştik Tantra hocam Deva ile. Arkamızda Lakshman Jhula köprüsü. Bütün önemli Yoga merkezleri burada. Uluslararası Yoga Festivalleri düzenleniyor bu bölgede. Kaldığım dönemde de çeşitli etkinlikler vardı, akşamları Ganj Nehri kenarında yerel dans gösterileri oluyordu. Bu sakin, sessiz kasabada yaklaşık bir hafta kaldım ve Tantra Eğitimini de burada aldım. Yeşili bol, Hindistan’ın diğer bölgelerine göre biraz daha temiz ve düzenli. Yerleşik yaşayan yabancı da çok var. Hindistan’ı gezmeye gittiğinizde eğer ilgi alanınıza giriyorsa, buraya da bir uğramanızı tavsiye ederim. Otel, yeme-içme fiyatları diğer bölgelere göre biraz pahalıydı, bilginiz olsun..

Başlamadan önce 20-25 dakika normal klasik masaj yapıyorum. Bu işlem kasların gevşeyip, kişinin rahatlamasına ve Tantra Masajına hazır hale gelmesine yardımcı oluyor.

Tantra’da zamanın önemi yok. Dün ve yarın yok, sadece içinde bulunduğun an var. Sadece o “an” ı yaşarsın. Bununla ilgili Osho’nun bir sözü var; “Mevcut olan her şey bugündür. İçinde bulunacağın an, her zaman var olacağın yegane zamandır. Yaşamak istersen ya şimdi olacak, ya da asla olmayacaktır.” Bir kimseyi mutlu etmek için, önce kendin mutlu olmalısın. Yaptığın şeyi keyif alarak yaparsan, karşındakini de memnun edersin. Senin enerjin karşıya, karşıdakinin enerjisi sana geçer.

Tantra Masajı Nasıl Yapılır ? Tantra Tekniği

Tantric Masaj diğer masajlardan farklı olarak; kaslara yönelik hareket ve teknikler kullanılmadan, daha çok okşar gibi parmak uçlarıyla oldukça soft uygulanır. Tantra terapisti, bir kuş tüyünü ya da kendi saçlarını oldukça yavaş hareketlerle kişinin teninde gezdirebilir. Tantra masajı sabır ve konsantrasyon gerektirir. Bir beklenti içine girmeden, kafanızda kaygı endişe olmadan, sonunu düşünmeden, duygusal anlamda kendinizi hazır hissettiğiniz zaman yaptırırsanız daha çok keyif alırsınız masajdan. Fiziksel bir rahatlıktan ziyade, tamamen kişinin ruhsal durumuna yönelik rahatlatıcı bir terapi şeklidir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Tantra-Masajı-Faydaları-1024x666.jpg

Masajı yerde veya yatak üzerinde yapabilirsiniz. Masaj yapılan kişi de yapan da tamamen çıplak olmalı. Hoş kokulu, egzotik masaj yağları ile hafif tempoda ve baskısız olarak ortalama 2 – 3 saat arası sürebilir. Yüzüstü yatış pozisyonunda ayaklardan başlayarak devam edebilirsiniz. Kafanızdaki tüm olumsuzluklardan ve düşüncelerden kendinizi arındırarak, tamamen konsantre olmalısınız. Tantra Masajı; Sensitive Masaj, Kundalini Masaj, Yoni Masajı, G-Spot Masajı, Body to Body masajlarının harmanlanmasından meydana gelip, Tantra Ritüeli şeklinde gerçekleşir. Tantra masajı yapan yerler şeklinde bir arama yaptığınızda, bir çok sonuç çıkacaktır ortaya. Biraz araştırma yaptığınızda, bu yerlerin veya kişilerin bir çoğunun Tantra ile alakası olmayan, farklı amaç güden insanlar olduğunu göreceksiniz. Size faydalı olacağını düşündüğünüz kişilerle görüşüp bilgi alabilirsiniz. Kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için, istediğiniz zaman beni arayabilir, merak ettiğiniz konu hakkında sohbet edebilirsiniz.

tantra masajı yapan yerler

Masajın yapıldığı odanın ambiyansı da oldukça önemlidir. Sessiz ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir oda olmalı. Odanın içerisinde mor veya kırmızı loş ışıklar, çikolata, muz, çilek gibi yiyecekler, hoş kokulu mum ve tütsüler, aromatik masaj yağları olmalı. Her ne kadar tantra masajı Hindistan kökenli gibi görünse de, son yıllarda Avrupa ülkelerinde daha çok yaygınlaştı. Özellikle Fransa, Almanya, Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerde bir çok eğitim veren kurs merkezleri bulunmakta. İlginç bir şekilde, Brezilya’da da muazzam derecede Tantra kültürü yayılmaya başlamış. Artık bütün Tantra Guruları, Tantra Yoga merkezleri Brezilya’da yoğunlaşmaya başladı. Muhtemelen bir kaç yıl içinde dünyanın tantra merkezi olacak. Ben de Hindistan’da, Brezilya’lı eğitmenimden tantra masajı eğitimi aldım ve yeni eğitimlerle sürekli bilgi birikimimi genişletiyorum.

Tantra eğitimi Türkiye

Coşkun KAYA – Tantrik Masaj Terapisti

İstanbul’da yaşıyorum. Profesyonel Tantrik Masaj Terapisti olarak hizmet veriyor, kendi evinizde veya otelde Tantra Masajı uyguluyorum. Yeri müsait olmayanları kendi evimde ağırlıyorum.

Klasik, Thai, Refleksoloji gibi masajları yaparken, Rishikesh / HİNDİSTAN ‘da, Brezilya merkezli Centro Metamorfose akademiden Tantric Masaj eğitimi aldım. Yine; Goa / HİNDİSTAN ‘da,  seksüel enerjiyi artırmaya yarayan Kundalini Masajı eğitimi alarak tekrar Türkiye’ye döndüm.

Kısaca Tantra Masajı; Kişide var olan cinsel enerjiyi yükseltmeye yarayan, SensitiveBody to BodyYoniKundalini ve G-Spot masajlarının karışımından oluşan 2-3 saatlik eşsiz bir ritüel. Tantrik Masaj ile içimizde saklı kalmış bu seksüel enerjinin açığa çıkarılarak, cinsel hayatın daha keyifli olması ve seksten alınan hazzın artırılması hedeflenmektedir.

*Masajın sonunda fevkalade rahatlama yaşayıp, mutlu olarak ayrılacaksınız.

Aldığım Eğitimler;

İSMEK: ( Temel Masaj Teknikleri )

Çankaya Mesleki Eğ. Kurumları: ( Klasik İsveç Masajı, Thai, Shiatsu, Refleksoloji ve Sıcak Taş Masajı )

Gençlik ve Spor Bakanlığı: ( Spor Masajı )

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi: ( Cilt Bakımı, Yüz Masajı )

Lotus Ayurvedic – Goa/Hindistan: ( Kundalini Masajı )

Centro Metamorfose – Rishikesh/Hindistan: ( Tantra Masajı )

Masaj Terapistleri için zorunlu olan “Hijyen Eğitimi” sertifikasına sahip olmakla birlikte, düzenli olarak sağlık kontrollerimi de yaptırmaktayım. Temas yoluyla bulaşan herhangi bir hastalığım bulunmamaktadır.

Sizlerden Gelen Sorular ve Cevaplarım;

 • Soru   : Masajı nerede yapıyorsunuz ?
 • Cevap: Yatakta yapıyorum.
 • Soru   : Masaj esnasında ne giymeliyim ?
 • Cevap: Siz de, ben de tamamen çıplak.
 • Soru   : Masajdan önce bir şey temin etmem gerekiyor mu ?
 • Cevap: Hayır, duş almanız yeterli. Gerekli malzemeler bende mevcut.
 • Soru   : Evime ya da kaldığım otel odasına gelip masaj yapabilir misiniz ?
 • Cevap: Evet, 1-2 saat içerisinde verdiğiniz adrese geliyorum.
 • Soru   : Yerim yok, size gelebilir miyim ?
 • Cevap: Evet, Taksim/İstiklal Caddesindeki evime gelip masaj yaptırabilirsiniz.
 • Soru   : Size güvenebilir miyim, ya bana zarar verirseniz ?
 • Cevap: Her hangi bir sabıka kaydım yok, suç işlemeye meyilli değilim, 2013 yılından beri yapıyorum ve hiç kimseyle sorun yaşamadım.
 • Soru   : Masaj yaptıracağım ama gizlilik benim/bizim için çok önemli, ilerde sorun yaşamayız değil mi ?
 • Cevap: Mahremiyetinize/özel hayatınıza sonsuz saygım var. Yaşanılan her şey o odada kalır, çıkınca unutulur. Bu size sözümdür.
 • Soru   : Profesyonel misiniz, masaj eğitiminiz var mı ?
 • Cevap: Evet, yurt içi ve yurt dışında bir çok masaj eğitimi aldım. Bütün yasal belgelerime Sertifikalarım bölümünden bakabilirsiniz.
 • Soru   : Tantra Masajında orgazm var mı ?
 • Cevap: Seri orgazm olma ihtimaliniz çok yüksek.
 • Soru   : Siz karıma masaj yaparken, ben de yanınızda durabilir miyim ?
 • Cevap: Evet, canınız nasıl istiyorsa öyle davranabilirsiniz.
 • Soru   : Gizli kamera koyup bizi kayıt etmezsin değil mi ?
 • Cevap: Hayır yapmam, bu tamamen sizin paranoyaklığınız. Ayrıca suç bu.
 • Soru   : İstanbul dışındayım, masaj yapmaya gelir misiniz ?
 • Cevap: Evet, ulaşım giderlerini karşıladığınız takdirde İstanbul dışına da çıkıyorum.
 • Soru   : Eğitim durumunuz nedir, ne iş yapıyorsunuz ?
 • Cevap: Üniversite mezunuyum, tek işim masaj.
 • Soru   : Masaj yaptırmak istiyorum, ne zaman müsait oluyorsunuz ?
 • Cevap: Haftanın 7 günü, sabah saat 10:00 ile gece 03:00 arası hizmet veriyorum.

* Benimle telefonda konuştuğunuzda ya da hizmet aldığınızda; size daha sonra mesaj atmam, aramam. Tarafımdan rahatsız edilmezsiniz.

* Açık görüşlüyüm, kafanıza takılan her şeyi çekinmeden arayıp sorabilirsiniz.

* Kendi yeri müsait olmayanlar Taksim/İstiklal Caddesindeki evime gelip masaj yaptırabilirler, yalnız yaşıyorum. Kendi evinizmiş gibi rahat edeceksiniz.

İsterseniz alttaki YouTube kanalımdan, kendime ait masaj videolarımın tamamına göz atabilirsiniz.

youtube.com/coskunkaya

İnstagram hesabımda da kısa videolar paylaşıyorum ara sıra.

instagram.com/tantraturkey

Uyguladığım masajlara ait bazı videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

* Lütfen mesaj göndermeyin! direkt arayın.

Telefon: +90 532 565 82 65

Coşkun KAYA

İstiklal Caddesi / Taksim / İSTANBUL

* Evim tam olarak alttaki konumdadır. Araç ile gelecekseniz İSPARK’ın otoparkı mevcut.

>>Google Sokak Görünümü<<

7 Responses so far.

 1. Müyesser dedi ki:

  Yazılarınızı okudum oldukça etkileyici. Ben bu tantra masajını yaptırmaya karar verdim ama eşimle birlikte gelsem olurmu size. İlk defa böyle bir şey deneyeceğiz ve biraz heyecanlıyız açıkcası. Önce buradan sormak istedim, gerekirse telefonda konuşuruz.

 2. Gulsah dedi ki:

  Merhaba tantra masaji yaptirmak istiyorum ucret ve yer bilgisi alabilir miyim? Sizin yerinize gelecegim.

  • Coşkun dedi ki:

   Merhaba, iletişim bölümündeki telefon numaramdan irtibat kurabilirsiniz.

  • Buket dedi ki:

   Merhaba Gülşah hanım. Tantra masajı yaptırdınızmı acaba, merak ettim doğrusu? Bende yaptırmak istiyorum ama cesaret edemiyorum. Ve nasıldı memnun kaldınızmı ???

  • Gulsah dedi ki:

   Merhaba buket hanim. Ben 2 defa gittim, kesinlikle tavsiye ederim. Daha once cok masaj yaptirdim ama tantra masaji farkliymis gercekten. Cesaret edilmeyecek bir durum soz konusu degil, gidince daha iyi anlayacaksiniz beni.

 3. isimsiz bir kadınım ben dedi ki:

  Normalde hiç tarzım değildir böyle yorumlar yazmak ama içimde kalmasını da istemiyorum 🙂 Bu türde bir deneyimi ilk defa yaşadım ve biraz utangaçlıktan mı diyeyim yoksa o günün heyecanından mı artık bilmiyorum rahat konuşamadım yanında. Kesinlikle çok ama çok beğendim. Bir masaj ile bu kadar zevk alınabileceği aklımın ucundan bile geçmezdi. Kendi vücudumu ben bile tanıyamamışım demek ki bunca yıldır. Eski kocamla geçirdiğim 15 seneyi tekrar sorguladım resmen 🙂
  Sadece ben mi böyle hissediyorum ya da böylemi olması gerekiyor anlayamadım ama gözlerimi kapayıp o anı hayal edince bile içim kıpırdıyor, heyecanlanıyorum.
  Tekrar teşekkür ederim farkındalığımı artırıp, beni kendi bedenimle barıştırdığın için.
  İyi bak kendine.

  • Coşkun dedi ki:

   Teşekkürler, sizin bu yorumunuz da beni heyecanlandırdı. Verdiğim emeğin karşılığını görmek inanılmaz bir duygu benim için. Sağlıcakla kalın.

Scroll Up