For Reservation Call : 1.888.222.5847

Home » Genel » Body to Body Masajı Nedir, Nasıl Yapılır ? Vücut Vücuda Masaj

Body to Body Masajı Nedir, Nasıl Yapılır ? Vücut Vücuda Masaj

Türkçe karşılığı “Vücut Vücuda” olan Body to Body Masajı da, diğer bir çok masaj türü gibi Uzak Doğu kökenlidir. Genellikle Tantra Masajı ile birlikte yapılır. Ben de 2 saatlik bir Tantra Masajı’nda 15-20 dakika ayırıyorum Body to Body Masajına. Adından da anlaşılacağı gibi, Masaj Terapisti ellerini kullanmadan, vücuduyla masaj yapar. Masajdan önce tüm kıyafetler çıkarılır. Masör çıplak vücuduna bolca masaj yağı sürer ve masaj yaptığı kişiye sürtünerek masaj yapar. Hem yüz üstü hem de sırt üstü yatar pozisyonda uygulanabilir. Bu masajda fazla baskı kullanılmaz, hafiftir. Her hangi bir kas grubu hedeflenmez, temel amaç cinsel enerjiyi yükseltmektir. Vücut vücuda yapılan bu masaj yatakta veya yerde geniş bir minder üzerinde yapılabilir, masaj sedyeleri uygun değildir.

Body to Body Masajı Nasıl Yapılır ?

Öncelikle bu masajı deneyimlemek için profesyonel biri gerekmiyor. Siz de eşinize veya partnerinize yapabilirsiniz. Çiftlerin birbirlerine yapabileceği oldukça basit ve keyifli bir masaj. Her zamanki gibi önemli olan aşk ile, tutku ile yapıyor olmanız.

Yatakta yapacağınızı var sayarsak;

 • Zevkinize göre güzel kokulu bir masaj yağı (vanilya tavsiyem) alın.
 • Yatağın üzerine ekstra bir çarşaf daha serin, yağ lekesi olabilir yatak.
 • Masaja başlamadan önce, partnerinizle birlikte ılık bir duş alın.
 • Tüm camları, perdeleri kapatıp, karanlık ve gürültüsüz bir ortam sağlayın kendinize.
 • 4-5 adet mum yakıp odanın içinde etrafa yerleştirin. Bir tane de güzel kokulu (gül kokusu tavsiyem) bir koku çubuğu yakın.
 • Arka planda kısık sesli, düşük ritmli müzikler açın.
 • Tüm kıyafetlerinizi çıkarıp, partnerinizi yüz üstü yatırın yatağa.
 • Omuz, göğüs ve karın bölgenize bolca yağ döküp yedirin iyice.
 • Partnerinizin bacaklarını biraz açın. Bir bacağını göğüslerinizin ortasına alıp bastırarak, yavaşça sürterek bacak, popo, sırt ve omuzlara doğru çıkın. Boynuna gelince oraya ateşli bir öpücük kondurun.
 • Aynısını diğer bacaktan başlayarak da yapın ve bir kaç kez tekrarlayın. Ara sıra saçlarınızı da partnerinize sürtebilirsiniz.
 • 5-10 dakika yaptıktan sonra, sırt üstü yatırın ve aynı şeyleri bu pozisyonda tekrarlayın.

Ben her şeyi yazamıyorum buraya, biraz da hayal gücünüzü kullanın siz. İçinizden geldiği gibi davranın.

Full Body Masajı

Coşkun KAYA – Tantrik Masaj Terapisti

İstanbul’da yaşıyorum. Profesyonel Tantrik Masaj Terapisti olarak hizmet veriyor, kendi evinizde veya otelde Tantra Masajı uyguluyorum. Yeri müsait olmayanları kendi evimde ağırlıyorum.

Klasik, Thai, Refleksoloji gibi masajları yaparken, Rishikesh / HİNDİSTAN ‘da, Brezilya merkezli Centro Metamorfose akademiden Tantric Masaj eğitimi aldım. Yine; Goa / HİNDİSTAN ‘da,  seksüel enerjiyi artırmaya yarayan Kundalini Masajı eğitimi alarak tekrar Türkiye’ye döndüm.

Kısaca Tantra Masajı; Kişide var olan cinsel enerjiyi yükseltmeye yarayan, SensitiveBody to BodyYoniKundalini ve G-Spot masajlarının karışımından oluşan 2-3 saatlik eşsiz bir ritüel. Tantrik Masaj ile içimizde saklı kalmış bu seksüel enerjinin açığa çıkarılarak, cinsel hayatın daha keyifli olması ve seksten alınan hazzın artırılması hedeflenmektedir.

*Masajın sonunda fevkalade rahatlama yaşayıp, mutlu olarak ayrılacaksınız.

Sıkça Sorduğunuz Sorular ve Cevaplarım için Hakkımda sayfasını ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan G Noktası Masajı başlıklı makalemizde G Bölgesi, g noktası masaj masör ve g noktası masajı istanbul hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Scroll Up